Реєстрація кредитної організації та Реєстрація кредитною компанії

Вам необхідна реєстрація кредитної компанії, і Ви хочете це зробити в найкоротші терміни з найменшими витратами?

Реєстрація кредитної організації у нас – висока якість від професіоналів! Ми будемо раді Вам допомогти!

Рекомендація – ЗАСЛУЖЕНА ДОСВІДОМ!

ВІДКРИТО БІЛЬШЕ 150 РІЗНИХ ФІНАНСОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ПОЛУЧЕНО ПОНАД 300 ФІНАНСОВИХ ліцензій оформлені КУПІВЛЯ ПОНАД 100 ФІНАНСОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: з 2017 року був скасований такий фінансовий інститут, як Кредитна установа. Відповідно кредитні установи перестали існувати і анулювалися для них ліцензії на кредитування за рахунок залучених коштів. Ліцензія на кредитування видається безстроково!

Фактично, зараз можна назвати кредитною установою – класичну фінансову компанію, яка має вигляд фінансової послуги – кредитування, і отримала відповідну ліцензію на кредитування за рахунок власних коштів. Така фінансова компанія може також надавати інші фінансові послуги: факторинг, лізинг, гарантії, поручительства і т.п., отримавши попередньо кожну ліцензію.

Кредитна організація (установа) – це фінансова компанія, яка, згідно із законодавством, має право надавати кредити юридичним і фізичним особам за рахунок власних коштів.

Кредитна організація (установа) є не банківської фінансової кредитної організацією, діяльність якої контролюється Нацкомфінпослуг (раніше – Держфінпослуг). Для початку своєї діяльності, Кредитна організація (установа) зобов’язана у відповідному порядку пройти реєстрацію, як фінансової організації, бути внесеною до реєстру фін.організацій, отримати відповідні Свідоцтво, і отримати ліцензію на кредитування.

ВИДИ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ кредитної організації. ЛІЦЕНЗІЙНІ ВИМОГИ.

Всі види фінансових послуг, включаючи надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів підлягають ліцензуванню, і вимагають отримання окремої ліцензії на кожну фінансову послугу. Порядок отримання фінансових ліцензій регулюється Постановою КабМіну №913 від 07.12.2016г.

Якщо, кредитна організація (установа) має намір надавати фінансові кредити за рахунок залучених кошти, їй необхідно отримати відповідну ліцензію. Ліцензія видається терміном на 3 роки і може бути повторно видається на 5 років, якщо до кредитної організації і її відділенням не застосовувалися заходи впливу з боку контролюючих органів.

Спеціальна пропозиція! Наша компанія може надати Вам письмову консультацію щодо вибору і оптимального впровадження фінансової компанії в Ваші бізнес процеси і структури.

Маючи ліцензію, кредитна організація має право:

– надавати фінансових кредитів за рахунок власних коштів

– здійснювати обслуговування кредитів;

– здійснювати рефінансування іпотечних кредитів;

– здійснювати діяльність по кредитним договорам з іншими кредитними установами.

СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ кредитної організації (КОМПАНІЇ)

Згідно Розпорядження Нацфінпослуг, мінімальний розмір статутного капіталу кредитної організації повинен бути не менше 3 млн. Гривень. Статутний капітал кредитної організації повинен бути сформований виключно грошовими коштами.

Варто звернути увагу! Якщо, Ви захочете в кредитній компанії змінити перелік фінансових послуг, які можуть надаватися іншими фінансовими компанія, Ви зіткнетеся з додатковими вимогами до розміру статутного капіталу такої фінансової компанії (від 3 млн. Грн. До 5 млн. Грн.).

Ми рекомендуємо! Якщо Ви хочете, що б Ваша фінансова компанія в поточної та майбутньої господарської діяльності була універсальна, бажано створювати статутний капітал від 5 млн. Грн. Це дозволить Вам в подальшому уникнути тривалі і багатоетапні процедури збільшення статутного капіталу з усіма наслідками, що випливають в Нацкомфінпослуг (Держфінпослуг).

 Чи не маєте можливість сформувати статутний капітал?

Ми допоможемо Вам це зробити в найкоротші терміни і за низькими цінами!

ВИМОГИ ДО ПЕРСОНАЛУ кредитної організації (КОМПАНІЇ)

Кредитна організація (установа) зобов’язаний мати відповідні кваліфіковані кадри. Це регламентується Розпорядженням Нацкомфінпослуг №41 та Розпорядженням Держфінпослуг №1590 від 13.07.2004г.

Вимоги до директора:

– повну вищу освіту (спеціаліст, магістр);

– пройшов підвищення кваліфікації і здав іспит у напрямку фінансові установи;

– загальний трудовий стаж від 5 років, з яких від 2-х років – на керівних посадах, в тому числі: від 1-го року на ринку фінансових послуг;

– же не бути протягом останніх 5 років керівником, фин.директор або головбухом фін.учрежденія, визнаного банкрутом, підданого ліквідації, або до якої були застосовані заходи впливу з боку контролюючих органів;

– не мати непогашеної або не знятої судимості за умисні злочини в сфері госп. і службової діяльності;

– мати бездоганну репутацію.

Вимоги до головного бухгалтера:

– повну вищу освіту (спеціаліст, магістр, бакалавр);

– пройшов підвищення кваліфікації і здав іспит у напрямку фінансові установи;

– загальний трудовий стаж на керівних посадах, пов’язаних фінансовою або бухгалтерською діяльністю, або стаж роботи на ринках фін.услуг на посадах, пов’язаних з фін. або бухгалтерською діяльністю, – не менше ніж 2-х років, в тому числі: від 1-го року на ринку фінансових послуг;

– же не бути протягом останніх 5 років керівником, фин.директор або головбухом фін.учрежденія, визнаного банкрутом, підданого ліквідації, або до якої були застосовані заходи впливу з боку контролюючих органів;

– не мати непогашеної або не знятої судимості за умисні злочини в сфері госп. і службової діяльності.

Ви хочете відкрити кредитну організацію, але не маєте необхідний персонал?

Ми допоможемо Вам в цьому!

ВИМОГИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ.

Кредитна компанія (кредитна установа) у своїй діяльності повинна керуватися вимогами Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом та іншими нормативними актами у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму ».

Також, відповідальним за проведення фінансового моніторингу може бути призначений Директор фінансової компанії, який також повинен пройти курси і отримати сертифікат у напрямку фін. моніторингу. Підвищення кваліфікації працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу, здійснюється шляхом проходження навчання не рідше 1 разу на 3 роки.

При наявності у фінансовій компанії філії (відокремленого підрозділу), відповідальний за фін. моніторингу повинен бути призначений і там.

Не може одна особа бути одночасно призначеним фін.моніторщіком:

– в страховій компанії і її філії;

– в декількох філіях, які мають право здійснювати розрахунково-касові операції;

– у фінансовій компанії і її філії, які розташовані в іншій адміністративно-територіальній одиниці, ніж сама фінансова компанія.

З метою забезпечення виконання вимог щодо проведення фінансового моніторингу кредитна компанія зобов’язана:

– призначити співробітника, відповідального за проведення фінансового моніторингу (відповідальний за проведення фінансового моніторингу повинен мати відповідний сертифікат з фінансового моніторингу);

– розробити і затвердити правила проведення внутрішнього фінансового моніторингу.

 Чи не маєте відповідального за фінансовий моніторинг?

Ми допоможемо Вам в цьому!

ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГИ: «РЕЄСТРАЦІЯ кредитної організації»

Етапи створення кредитної організації Терміни
Реєстрація юридичної особи 5 р.д.
Формування статутного капіталу (при необхідності) від 2 р.д.
Реєстрація в Нацкомфінпослуг як фінансової організації 30 к.д.
Отримання ліцензії 15 к.д.

Додаткові послуги:

1. Надання директора, головного бухгалтера та відповідального за фін.моніторінг необхідної кваліфікації

2. Формування статутного капіталу

3. Юридична адреса для кредитної компанії

4. Отримати ліцензію на кредитування за рахунок залучених коштів (для кредитної установи)

http://auditcnt.com.ua/uk/category/%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d1%84%d1%96%d0%bd%d0%b0%d0%bd%d1%81%d0%be%d0%b2%d1%83-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d1%96%d1%8e/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *